Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021
Klasa/ Wychowawca |
Godzina |
Piętro |
Nr sali |
I-II SP lekko / Małgorzata Ostolska |
9.30 |
I |
117 |
III SP lekko / Monika Wilczyńska |
9.30 |
I |
118 |
I-II SP U / Urszula Kobryń |
9.30 |
II |
227 |
II SP U / Małgorzata Urbaniak |
9.30 |
II |
242 |
II-III SP U / Sylwia Ostojska |
9.30 |
I |
130 |
I-II SP Autyzm / Magdalena Klewek |
9.30 |
II |
248 |
I-II SP Autyzm / Dorota Adamczyk |
9.30 |
II |
246 |
III SP Autyzm / Monika Śledź |
9.30 |
II |
211 |
ZRW B / Izabela Kowal |
10.00 |
parter |
12 |
II-III SPP / Tadeusz Wyrzykowski |
10.00 |
parter |
18 |
IV-V Sp lekko / Tomasz Lewtak |
10.00 |
II |
210 |
VII SP U / Katarzyna Tatkiewicz |
10.05 |
I |
103 |
IV-V SP lekko / Anna Kosyl |
10.10 |
II |
252 |
II-III BS / Tomasz Wojciechowski |
10.15 |
I |
114 |
V SP Autyzm/ Katarzyna Kardas |
10.15 |
II |
246 |
VI-VII SP lekko / Grzegorz Wawrecki |
10.20 |
I |
131 |
V-VI SP Autyzm / Izabela Szklarczyk |
10.25 |
I |
130 |
I SPP / Aleksandra Chodowiec |
10.25 |
II |
215 |
VI-VII SP lekko / Anna Bartosik-Wolanin |
10.30 |
II |
202 |
I-II SPP / Ewa Prochenka |
10.30 |
parter |
37 |
VII-VIII SP Autyzm / Monika Jasińska -Augustyniak |
10.35 |
II |
211 |
III SPP / Anna Borkowska |
10.35 |
I |
18 |
VIII SP lekko / Łukasz Płudowski |
10.40 |
II |
214 |
I-II BS / Sylwia Sochacka |
10.45 |
II |
210 |
IV SP U / Martyna Lipnicka |
10.50 |
I |
118 |
I-II BS / Monika Knap |
10.55 |
II |
209 |
ZRW A / Sylwia Kryńska |
11.00 |
parter |
12 |
V-VI SP U / Anna Kłopotowska |
11.00 |
II |
244 |
I SPP Autyzm / Olga Zielińska |
11.05 |
I |
131 |
VII-VIII SP U / Agata Telej |
11.10 |
I |
103 |
VIII SP Autyzm / Kamila Jóźwik-Łuba |
11.15 |
II |
211 |
II BS / Justyna Kowalczyk |
11.20 |
parter |
37 |
III SPP Monika Orzyłowska |
11.25 |
II |
215 |
IV SP U / Patrycja Wereda |
11.30 |
I |
118 |
II-III BS / Anna Przeździak |
11.35 |
II |
209 |
I-II SPP / Katarzyna Piątek |
11.35 |
parter |
18 |
V-VI SP U / Anna Skóra |
11.40 |
II |
244 |
Godz. 8.00 – Msza Św.
Godz. 9.00 – akademia połączona z otwarciem siłowni zewnętrznej dla uczniów kl. I-III SP oraz nowych uczniów (przed wejściem głównym do Ośrodka).
Po uroczystości uczniowie powyższych klas przechodzą do wyznaczonych sal na spotkanie z wychowawcą. Natomiast uczniowie pozostałych klas przychodzą bezpośrednio na spotkanie z wychowawcą, zgodnie z powyższym harmonogramem.
W związku z przewidywaną większą liczbą osób zgromadzonych na terenie Ośrodka, prosimy o przybycie uczniów, rodziców i nauczycieli w maseczkach ochronnych.